Przejdź do treści

Hydraulika

Wykonujemy instalacje hydrauliczne

Działamy profesjonalnie, terminowo, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie! Zadzwoń do nas i umów się na niezobowiązującą wycenę.
Wykonujemy kompleksowe usługi hydrauliczne wodno-kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania, nie tylko w nowych domach ale także wykonujemy modernizacje starych instalacji na nowoczesne źródła ogrzewania.

instalacje hydrauliczne
instalacje hydrauliczne
instalacje hydrauliczne
instalacje hydrauliczne

Jesteśmy dystrybutorem kotłów!

Oferujemy wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny!

Co powinieneś wiedzieć o naszych instalacjach?

Oferujemy pomoc w zakresie pozyskiwania dofinansowań.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje oraz inwestujemy w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu jeszcze precyzyjniej możemy wykonywać swoją pracę. Posiadamy uprawnienia gazowe typu E i D, a nasze doświadczenie pozwala na realizację nawet skomplikowanych zleceń.

Instalacje sanitarne i przyłącza wykonujemy z wykorzystaniem najlepszych materiałów, dzięki czemu są one trwałe i niezawodne. Ponadto zrealizowane przez nas instalacje spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć?

Firma zajmuje się także konserwacją techniczną i serwisem wykonanych instalacji w domach jednorodzinnych, wspólnotach mieszkaniowych, budynkach użyteczności publicznej oraz przemysłowych. Służymy pomocą i doradztwem. Na wykonane przez nas instalacje dajemy gwarancję bezawaryjności. Zasięgiem swojego działania obejmujemy Nowy Sącz i okoliczne powiaty. Do naszych klientów należą zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Zapraszamy do kontaktu.

Znajdziesz nas też w social mediach!

Pozostańmy w kontakcie!