Przejdź do treści

Hydraulika

Wykonujemy instalacje hydrauliczne

Działamy profesjonalnie, terminowo, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie! Zadzwoń do nas i umów się na niezobowiązującą wycenę.
Wykonujemy kompleksowe usługi hydrauliczne wodno-kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania, nie tylko w nowych domach ale także wykonujemy modernizacje starych instalacji na nowoczesne źródła ogrzewania.

Jesteśmy dystrybutorem kotłów!

Oferujemy wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny!

Co powinieneś wiedzieć o naszych instalacjach?

Oferujemy pomoc w zakresie pozyskiwania dofinansowań.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje oraz inwestujemy w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu jeszcze precyzyjniej możemy wykonywać swoją pracę. Posiadamy uprawnienia gazowe typu E i D, a nasze doświadczenie pozwala na realizację nawet skomplikowanych zleceń.

Instalacje sanitarne i przyłącza wykonujemy z wykorzystaniem najlepszych materiałów, dzięki czemu są one trwałe i niezawodne. Ponadto zrealizowane przez nas instalacje spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć?

Firma zajmuje się także konserwacją techniczną i serwisem wykonanych instalacji w domach jednorodzinnych, wspólnotach mieszkaniowych, budynkach użyteczności publicznej oraz przemysłowych. Służymy pomocą i doradztwem. Na wykonane przez nas instalacje dajemy gwarancję bezawaryjności. Zasięgiem swojego działania obejmujemy Nowy Sącz i okoliczne powiaty. Do naszych klientów należą zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Zapraszamy do kontaktu.

Znajdziesz nas też w social mediach!

Pozostańmy w kontakcie!